ONLINE KURZ

Láskyplně kojím

Abys uměla nakojit své děťátko bez bolesti, bez pláče, beze stresu – s láskou, důvěrou, intuicí a klidem

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Doufáš, že ti kojení půjde přirozeně samo?

Spoustu mých klientek také spoléhalo na to, že to půjde a že jim v porodnici pomůžou sestřičky. Neprošly si přípravou na kojení a často ani přípravou na porod. Realita je potom zastihla nepřipravené:

Emě v porodnici nikdo nepomohl

„Prostě mi ho dali a řekli, ať ho nakojím. Já ale nevěděla jak. A pak nepřibýval na váze. Musela jsem ho dokrmit umělým mlékem stříkačkou. Pořád jsem jen brečela, jak jsem špatná matka. Že ani nenakojím vlastní dítě. No, a pak se mi laktace nerozjela a skončili jsme na flašce.“

Radce se po poranění bradavky dcerka už nepřisála

„Myslela jsem, že kojení je přirozené, že není potřeba se na něj nějak speciálně připravovat. Že mi v nemocnici přece pomůžou. Ale nepomohli. Dcera mi hned při prvním přisátí, kdy mi sestra smáčkla bradavku a nacpala ji malé do pusinky, poranila bradavku tak, že jsem nebyla přes bolest schopna kojit. Tak jsem aspoň odsávala a dávala moje mléko lahví. Jenže dcera se pak už nikdy nepřisála.“

Kamča si přála kojit, ale skončila u láhve

„Po porodu mi dceru vzali a já ji viděla až za 10 hodin. Pak mi ji dali, a že ji mám nakojit. Ale mně to nešlo. Byla jen na prsu a nesála. Tak dostala umělé mléko stříkačkou. A já odsávala. Pak jsme zkusili kloboučky, ale ty mi způsobovaly takovou bolest, že jsem je musela zahodit. Dcera se bez nich ale už nechtěla přisát. Tak teď odsávám a zbytek dávám umělé. Tolik si přeju kojit, udělám pro to cokoliv. Cítím se jako poloviční máma. Neúplná.“

Toto jsou příběhy tří žen, které vyhledaly moji pomoc. Jejich příběhy odrážejí realitu mnoha dalších žen, které přivedou na svět děťátko. Očekávají, že jim v porodnici pomohou, vše vysvětlí. A jsou překvapeny, že to tak není.

Ve většině porodnic personál nezvládá individuálně pracovat s šestinedělkami

A často také není personál vyškolený tak, aby uměl maminkám efektivně pomoci. Kojení se pak nerozeběhne. Proto je tak důležitá příprava na kojení.

Abys nemusela zažívat pocity bezmoci, beznaděje a zoufalství, je tu pro tebe tento ryze praktický kurz Láskyplně kojím.

Pojď se připravit na nejkrásnější období svého života, abys hned od začátku:

kojila bez bolesti,
přesně věděla, jak miminko držet,
kojila plně bez dokrmu,
plně si užívala napojení na své miminko.

Každý týden po dobu 7 týdnů se otevře nové téma

 • Porod a šestinedělí prožíváš v klidu
  Porod a poporodní období má na kojení zásadní vliv, ovlivňuje ochotu miminka se přisávat, ale také tvorbu mléka a mateřské instinkty. Proto si budeme povídat nejen o kojení, ale také o přirozeném porodu, porodu císařským řezem a šestinedělí. Dozvíš se, co určitě není potřeba dělat a co je fajn podniknout, abys kojení nastartovala co nejlépe.
 • Umíš miminko správně přiložit k prsu
  Praxe je základem celého kurzu – naučíš se poznat správné přisátí, kojit v sedě, v leže i po císařském řezu. Poznáš, jestli miminko pije, či nikoliv i bez vážení. Budeš prostě umět miminko skvěle nakojit.
 • Víš, co dělat, když se nedaří
  V kurzu najdeš odpovědi a praktické návody pro nejčastější potíže, které tě mohou při kojení potkat.
 • Víš, co dělat, abys měla spokojené miminko
  Naučím tě, jak miminko uklidnit a uspat bez použití dudlíku. Poznáš, kdy je miminko přetažené, kdy má hlad a kdy si chce třeba jen hrát.
 • + Dárek, abyste byli s miminkem v pohodě
  Sleva 20 % na kurz Láskyplná masáž děťátka a také na kurz Znakujeme s kojenci a batolátky.

Pečuj o své miminko s láskou od prvních chvil

Mým přáním je, abys první dny se svým miminkem prožívala v klidu, pohodě a plné víře v samu sebe – že jsi skvělá máma a dokážeš se o své miminko postarat. Proto ti nyní nabízím ryze praktický online kurz Láskyplně kojím:

běžně 1990 Kč

nyní v akci za 1200 Kč

Když víš, co a jak, nenecháš se vystresovat

Ještě jednou moc děkuji, Evi, za kurz kojení, protože díky němu pro mě byl pobyt v nemocnici fajn. Na rozdíl od mých spolubydlících na pokoji, které se nechali vystresovat personálem, jak nemají mléko, jak miminko musí každé tři hodiny vypít tolik a tolik. Musím říct, že v tu chvili, kdy jsem je viděla, jak jsou z toho zničené, jsem byla za kurz opravdu vděčná.
Barbora Valentová
Dnes je mojí holčičce půl roku a já bych chtěla Evce moc poděkovat! Nemyslela jsem si, že vůbec budu kojit, natož půl roku! 🙂 Samozřejmě doufám, že ještě budu pokračovat, ale tohle byl takovej velkej cíl a jsem za to vděčná! 🙂 Děkuju! 💚😗
Petra Slunská

Kdo Tě kurzem provede?

Evka Šupčíková

Jsem maminka tří dětí - Marti, Marušky a Jasminky, s kterými žiji to, co předávám dál. Všechny děti jsou nebo byly kojené, nošené, s láskou opečovávané, láskyplně masírované, se všemi jsem znakovala až do rozvoje jejich mluvené řeči.

Veškeré své vědění a zkušenosti předávám dál ženám prostřednictvím kurzů, ale také jako dula a laktační poradkyně při individuálních setkáních.

Bude mi obrovskou ctí tě provázet na tvé cestě mateřstvím.

Ještě tě možná zajímá...

Je pro mě kurz vhodný?

Kurz je vhodný pro ženy v kterémkoli týdnu těhotenství a také pro ženy po porodu, a to až do cca 6 měsíce věku jejich děťátka. Rozhodně ho doporučuji každé ženě, která řeší v kojení nějakou potíž.

Jakou formou kurz probíhá?

Kurz probíhá velice jednoduše v členské sekci, ke které ti pošlu přihlašovací údaje.

Co když nebudu kurz stíhat?

Pokud nebudeš stíhat aktuální videa, nic se neděje. Budeš mít spoustu času se k nim vracet, kdykoliv budeš potřebovat. Přístup máš na celý rok, je tedy dost času se na vše podívat a materiály si projít.

Co když nebudu něčemu rozumět, nebo si nebudu vědět rady?

Každý týden budu živě ve skupince na Facebooku, kam tě přidám, odpovídat na otázky účastnic. Můžeš se tak na cokoliv zeptat. Podporu ode mě budeš mít po celý rok.

Pečuj o své miminko s láskou od prvních chvil

Mým přáním je, abys první dny se svým miminkem prožívala v klidu, pohodě a plné víře v samu sebe – že jsi skvělá máma a dokážeš se o své miminko postarat. Proto ti nyní nabízím online kurz Láskyplně kojím s 40% slevou:

1990 Kč