Láskyplné zrození

Abys porodila v důvěře v sebe samu, ve své tělo, ve své miminko a svého partnera - v lásce a klidu

Co kdybys zažila porod přirozeně, bez zásahů, bez bolesti, v lásce, důvěře, beze strachu a s obrovskou oporou tvého partnera?
Představ si, že bys prožila šestinedělí v euforii, plná lásky a štěstí, naprosto napojená na miminko, které by vůbec neplakalo...

Díky mému kurzu prožiješ bezbolestné a klidné těhotenství, láskyplný jemný porod a pohodové šestinedělí

Denně pracuji s úžasnými ženami, které přivedly na svět děťátko a stále si připadají neschopné, nedoceněné a zničené. Po traumatických porodech. S neustále plačícími dětmi. S bolavými zády a jizvami. Inkontinencí.

Ty touto traumatickou cestou jít nemusíš. Můžeš se stát ženou, kterou porod posune nejen jako ženu, ale i jako partnerku. Můžeš se stát ženou, která porodí své děťátko bez zásahů, bez poranění. Můžeš se stát ženou, která bude na svůj porod celý život vzpomínat s úsměvem, která z něj bude celý život čerpat sílu. Můžeš si svůj předchozí nevydařený porod právě teď zahojit a vzít pevně do rukou ten další.

Je čas vzít svůj porod do vlastních rukou. Jdeš do toho?

Co tě v kurzu Láskyplné zrození čeká?

 • Nic tě nezaskočí
  Velmi důležité je z mého pohledu porozumění porodnímu procesu tak, abys věděla, jak porod začíná, jak se projevuje začátek, jak vypadají kontrakce-vlny, jak s nimi pracovat, a jak probíhá druhá a třetí doba porodní - co se děje, na co se připravit, s čím počítat a co nezanedbat. Dozvíš se také vše o lékařsky vedeném porodu - jaké zásahy se dělají a proč, jaký vliv mají na Tvé tělo a miminko. Toto je velice důležitá část pro tebe i tvého muže, abyste měli všechny potřebné informace a nebyli u porodu zaskočeni a vždy se uměli informovaně a vědomě rozhodnout.
 • Respektující atmosféra u porodu
  Společně vypracujeme porodní přání, ve kterém budeš mít přesně to, co je pro tebe důležité a budeš vědět, proč tu kterou konkrétní odrážku ve svém přání máš. Zjistíš, jak docílíš toho, aby tvá přání byla respektována.
 • Zažiješ hladký, snadný porod
  Naučíš se používat mexický šátek rebozo v těhotenství tak, aby Tě nebolela záda, nepálila žáha, abys pomohla miminku se stočit do správné polohy. S partnerem se naučíte cviky, které tě perfektně připraví na snadný porod a uleví ti od veškerých těhotenských obtíží.
 • Zbavíš se všech těhotenských potíží
  Nevolnost, krvetvorba, streptokok, zklidnění, příprava porodních cest, péče o jizvu po nástřihu, péče o císařskou jizvu, křečové žíly či hemeroidy - to je jen zlomek toho, co se naučíš řešit bylinami.
 • Bolest tě neovládne
  Mám pro tebe připravené vizualizace, které tě ještě více propojí samu se sebou, se svým tělem a se svým děťátkem. Abys byla v klidu, vyrovnaná a pohodová. Práce s dechem je také součástí kurzu, a to proto, abys při porodu hned věděla, jaké dýchání ti vyhovuje a nemusela se jím zabývat, ale mohla ses rovnou soustředit na sebe a porod a tím nádherně zvládala porodní vlny bez napětí, tlaku či bolesti.
 • Porodíš bez poranění
  Provedu Tě totiž také ženskou bylinnou napářkou, těhotenskou masáží a masáží k porodu. Budeš vědět, jaké polohy volit v jaké fázi porodu, jak využít šátek. Vše se naučíš pěkně prakticky.
 • Stane se z tebe skvělá máma se spokojeným miminkem
  Porodem začíná nová etapa života a šestinedělí je zásadní z hlediska prožívání mateřství. Proto se dozvíš, jak o sebe nechat v šestinedělí pečovat, jak zajistit péči o domácnost, jak mít spokojené miminko a sama být naplněnou a vyrovnanou maminkou. Opečování dostaneš opět jak na fyzické, tak na psychické rovině.
 • Bonus - porod už pro tebe nebude strašák
  Mám pro tebe připravenu speciální nádhernou techniku na zpracování strachů.
 • Bonus - 3 online ženské kruhy
  Tři setkání online s technikami, které tě více propojí se sebou, s děťátkem a zbaví strachu.
 • Bonus - máš moji podporu
  V uzavřené skupině ti budu celý rok oporou s odpověďmi na tvé otázky.

Je čas vzít porod do vlastních rukou

Provedu tě těhotenstvím laskavě a s pokorou a úctou k tvojí jedinečnosti. 

Čeká tě 7 týdnů naplněných vědomostmi, technikami a praxemi, díky kterým:

- budeš znát možnosti, které máš, aby ses mohla svobodně a vědomě rozhodnout pro porod, který bude odpovídat právě tvým potřebám

- budeš mít tělo, které nebude nikde bolet a připraví miminku tu nejlepší cestu ke zrození

- se spojíš se svojí intuicí, svým vnitřním navigačním systémem, a budeš sebevědomá, vyrovnaná a klidná

- si zpracuješ si všechny své strachy a necháš je před branami porodu

- vykročíš k porodu sebevědomá, silná a vyrovnaná

- prožiješ šestinedělí v absolutním štěstí a naplnění.

 

Z kurzu jsem totálně nadšená😊. Dozvěděla jsem se vše o porodu a to přesně, jaký porod si přeji já, vím jak porod probíhá a že bych chtěla porod bez zásahů, pokud to bude jen trochu možné. Jsem v 15 tt a moc mě zaujalo porodní přání, teď už vím, co u porodu chci. Evička má v kurzu spoustu videí jak pečovat o tělo a po shlédnutí si šátek rebozo nebo trojcípý musím pořídit 😊. Být v blízkosti, kde bydlí Evička, tak bych se hned nechala opečovat🥰. Mam problémy s bolestí zad v bederní oblasti už pár týdnů, takže cvičení a šátek mi uleví. Takové ty strachy z porodu já osobně zatím nemám, ale pokud je máte, tak vřele do kurzu. Další o čem se dozvíte jsou napářky a jaké všechny bylinky v těhotenství můžete použít, v téhle oblasti jsem byla úplná prvnička😃. Musím také zmínit celkově, že kurz není jenom určený v období těhotenství, ale také před a po v šestinedělí a jak vám může pomoci. Je toho tolik, že nevím co vše zmínit, takže huraaaa do kurzu 😊🙏. Přeji Vám ☀️ den.
Michaela Fungáčová
Začala jsem kurz poslouchat s tím, že se dozvím nejzákladnější informace, možná i něco navíc, ale! Je tu toho tak velká spousta věcí. Cviky, uvědomění a odbourání strachů (kde jsem zjistila, že řešení jsou tak jednoduchá - pro mě ulevující zjištění), jak sestavit porodní přání a proč jej vlastně mít..no spoooousta informací. Je moc fajn, že se k videím mohu kdykoli vracet, znova a znova si je pouštět. Nejen u cviků je to nedocenitelné. Nemusím pospíchat, nelimituje mě žádné ukončení lekce. Věřím, že po dokončení budou všechny ženy připraveny tak jak potřebují a hodně věcí se dozví, třeba tak jako já 🙂
Věra Jehličková
Díky přípravě jsem byla vždy pozitivně naladěná a klidná, beze strachu. 😘 Jsem ráda, že nám Eva podrobně vysvětlila zásahy do porodu, znala jsem obě strany mince a mohla jsem se informovaně rozhodnout (věděla jsem co po daném zásahu mohu očekávat). Skvělý byl i kurz kojení.
Kateřina Valentová
Musím kurz velice pochválit. Ač jsem druhorodička, dozvěděla jsem se v kurzu pro mě dost nových věcí. Jako první se člověk dozví něco o porodu a přítomnosti duly u porodu. Poté jak pečovat o sebe v těhotenství pomocí bylinek a Aromaterapie. Dál bylo moc fajn v kurzu jak na psychiku, která jak víte, u porodu dělá své. Tady v kurzu byla dechová cvičení a další jak se uvolnit. Bylo to moc fajn a spousta dalšího. Kurz musím vřele doporučit!
Kateřina Krupičková

Každá žena si zaslouží přivést své děťátko na svět v lásce, úctě a respektu, v důvěře ve své tělo a své děťátko. Každá by měla mít všechny potřebné informace, podporu a laskavý doprovod.

Jsem neuvěřitelně šťastná, vděčná a v úžasu. S hlubokou pokorou budu vždy vzpomínat na ty chvíle, které jsme společně prožily při narození mého prvního miminka. Byl to náročný, velice silný a díky tobě, manželovi a personálu nádherný naprosto přirozený porod, který jsem si z hloubi srdce přála. Ještě teď, když to píšu, tak mi tečou slzy štěstí. Jsem dojatá. Navždy obrovské díky Evinko, za všechno, co už jsi pro mě udělala, a co ještě pořád děláš.
Helena Koukolová
Musím říct, že díky kurzu jsem jako prvorodička získala nějakou představu a můj přítel se porodu přestal děsit. Ještě jednou moc děkuji Evi, protože díky tvým informacím můžu na porod vzpomínat v dobrem. A hlavně musím poděkovat za kurz kojení, protože díky němu pro mě byl pobyt v nemocnici fajn. Na rozdíl od mých spolubydlících na pokoji, které se nechali vystresovat personálem, jak nemají mléko, jak miminko musí každé tři hodiny vypít tolik a tolik. Musím říct, že v tu chvili, kdy jsem je videla, jak jsou z toho zničené, jsem byla za kurz opravdu vděčná.
Barbora Valentová
chtela bych potvrdit velkou pravdu co Evinka tady a vlastne vsude kde muze hlasa a posleze "aplikuje" . Funguje to...absolutne se se vsim ztotoznuji a je mi lito, ze jsem svuj prvni porod nemohla prozit za jeji pritomnosti nebo jen o ni vedet a spolupracovat jako ted. Vedet to info...dekuji Ti Andeli Eva Šupčíková 😘 verim, ze tvoje laska a vse co "vydavas", se ti minimalne stejnou merou vrati. Zaslouzis si to 💚😗 mam te rada 🌷
Martina Városi

Jaké lekce tě čekají?

Rozumím porodu

Dozvíš se vše o průběhu porodu.

Zjistíš, jak začíná a probíhá přirozený porod.

Povím ti vše o zásazích do porodu - proč se dělají a kdy mají opodstatnění, kdy je fajn se jim vyhnout.

Povím ti, podle čeho vybírat místo porodu a doprovod k porodu.

A taky poznáš začátek porodu a rozeznáš porod od poslíčků.

Mám skvělé porodní přání

Zjistíš, co je porodní přání, porodní plán a dříve vyslovené přání - které zvolit a proč?

Co dát do porodního přání?

Sestavíš si porodní přání přesně dle svých potřeb - k tomu budeš mít ke stažení vzor.

Vzor budeš mít také na porodní přání po císařském řezu, na poporodní porodní přání a jako bonus si sestavíš plán na šestinedělí.

Pečuji o své tělo

Naučím tě pracovat se zavinovacím šátkem - rebozem.

Naučíš se podvázat si bříško tak, aby tě nebolela záda a miminko bylo přesně tam, kde má být.

S parnerem se naučíte cviky dle Optimal Maternal Positioning, díky kterým tě nebude v těle nic bolet, přestaně tě pálit žáha a ještě se miminko stočí do optimální polohy.

Naučíš se s šátkem pracovat tak, aby ti byl přínosem i k samotnému porodu.

Harmonizuji svoji psychiku

Naučíš se používat bylinky nejen pro harmonizaci všech fyzických neduhů, ale také jimi budeme podporovat tvoji psychiku - těš se na bonus - video s bylinářkou o bylinkách v těhotenství.

K harmonizaci psychiky využijeme také sílu aromaterapie - květové vody, éterické oleje a rostlinné oleje se naučíš používat, vyrobíš si olej na masáž hráze a bříška. Jako bonus si poslechneš rozhovor s aromaterapeutkou.

Psychiku podpoříme také Bachovými květovými esencemi - opět mám pro tebe i rozhovor s odbornicí.

Jsem vyrovnaná

Těšit se může na set pěti vizualizací, díky kterým se:

- naučíš pracovat s dechem a zvládat tak kontrakce

- napojíš na své tělo

- napojíš na miminko

- zklidníš mysl a připravíš se na porod po psychické stránce

- zvládneš pustit placentu po porodu

Jsem připravená

Tvůj partner se naučí, jak tě má v těhotenství, při porodu i v šestinedělí masírovat - nohy, bříško, záda, obličej a šíji.

Naučíš se bezpečně používat ženskou bylinnou napářku včetně míchání vlastní bylinné směsi. 

S partnerem se naučíte vhodné polohy k porodu - pro první i druhou dobu porodní.

 

 

Na porod se těším

Bonusové techniky ti pomohou ještě více zpracovat své strachy.

Těš se na vizualizaci přímo zaměřenou na strach.

Projdeme si praxi zpracovávající strachy do hloubky.

 

 

Jsem skvělá máma

Naučíš se pečovat o sebe v šestinedělí.

Ukážu ti byliny vhodné pro šestinedělí.

Připravíš si masážní olej na zavinování bříška.

Dostaneš tipy na potíže po porodu.

Budeš se umět postarat o své bříško i porodní poranění.

Připravíš si bylinnou napářku.

Jsme těhotní

Naučíš se, jak zapojit partnera do těhotenství a příprav na miminko, aby ti byl obrovskou oporou a tím nejlepším rodičem pro vaše děťátko.

Jak se s partnerem ještě více propojit díky technikám Maorské tradice.

Nechej se partnerem hýčkat a propoj ho tak na hluboké úrovni s děťátkem.

Abyste byli rodiči už od počátku a byli ještě silnějšími partnery na cestě rodičovství.

Jak bude kurz probíhat?

Každý týden po dobu 7 týdnů se ti ve členské sekci na webu otevře nové téma - ke každému tématu najdeš jedno až pět videí, v tématu Jsem vyrovnaná se můžeš těšit na pět vizualizací. U tématu Mám skvělé porodní přání máš připraveny vzory porodních přání jako dokument.

Veškerá videa a materiály budeš mít přístupné po celý rok přístupu ke kurzu. Můžeš se k nim vracet dle potřeby kdykliv ti to bude vyhovovat. 

Navíc budeš mít moji podporu ve Facebookové skupině, kde ti budu po celou dobu kurzu k dispozici.

Začínáme v pondělí 30.8.2021!

 

Bonusy ke kurzu

 • 1. Bonus: Balíček 32 videí z Kongresu Vědomě ke zrození v hodnotě 5990,- (přístup na rok)
 • 2. Bonus: Nemám strach - celý modul práce se strachem v hodnotě 990,-
 • 3. Bonus: 3 online kruhy s technikami na relaxaci, napojení na miminko a práci se strachem v hodnotě 2970,-
 • 4. Bonus: Podpora ve FB skupině po dobu 12 měsíců v hodnotě 6000,-

Skoč do kurzu právě teď!

Balíček Láskyplná máma

 • 2hodinová exkluzivní konzultace s Evkou
  Konzultace online na téma těhotenství, porod, šestinedělí, kojení, péče o miminko. Vyčerpat ji můžeš kdykoliv v průběhu tvého přístupu do kurzu.
 • Kurz Láskyplně kojím
  Komplexní kurz předporodní přípravy na kojení, díky kterému budeš kojit od prvního přisátí až do samoodstavu - bez potíží, bez bolestí, bez slz.
 • Kurz Láskyplná masáž děťátka
  Kurz masáže a aromaterapie, díky kterému bude tvé miminko méně plakat, nebude ho bolet bříško, bude klidné a spokojené a váš vztah ještě hlubší.
 • Kurz Znakujeme s kojenci a batolátky
  Kurz komunikace s nejmenší dětmi, abyste se domluvili už od kojeneckého věku a předešli vzteku, nervům a nedorozuměním.
 • Webinář o bezplenkové komunikační metodě
  Záznam webináře, díky kterému budeš umět používat bezplenkovku a umožnit tak svému děťátku méně plakat a více se vzájemně na sebe naladit.
 • Webinář o příkrmech
  Záznam webináře, díky kterému se perfektně zorientuješ v zavádění příkrmů a tak už nebudeš muset hledat žádné další informace k příkrmům, tekutinám u kojeného miminka.

Kdo tu pro tebe bude?

Evka Šupčíková

Jsem maminka tří dětí - Marti, Marušky a Jasminky, s kterými žiji to, co předávám dál. Všechny děti jsou nebo byly kojené, nošené, s láskou opečovávané, Martínek se narodil v porodnici, holčičky doma.

Veškeré své vědění a zkušenosti předávám dál ženám prostřednictvím kurzů, ale také jako dula a laktační poradkyně při individuálních setkáních.

Bude mi obrovskou ctí tě provázet na Tvé cestě těhotenstvím, porodem, šestinedělím i celým mateřstvím.

Možná tě napadá některá z těchto otázek...

CO KDYŽ NEBUDU STÍHAT JEDNOTLIVÉ MODULY?

Pokud nebudeš stíhat aktuální videa, nic se neděje. Budeš mít spoustu času se k nim vracet, kdykoliv budeš potřebovat. Přístup máš na celý rok, je tedy dost času se na vše podívat a materiály si projít.

 

ZVLÁDNU TECHNICKOU STRÁNKU KURZU?

Stopro. Kurz bude probíhat velice jednoduše ve členské sekci, ke které ti pošlu přihlašovací údaje.

 

BUDEŠ MĚ PODPOROVAT I MIMO VIDEA V LEKCÍCH?

Ano. Budu ti k dispozici v uzavřené skupině, kam můžeš psát své otázky, postřehy. Také se budu objevovat v příspěvcích a živých vysíláních.

 

Skoč do kurzu právě teď!