K porodu beze strachu

3denní mini online kurz zdarma, díky kterému se zbavíš strachu, obav i nejistoty, které tě už více nebudou sužovat na cestě k vysněnému porodu

Přeješ si, zbavit se strachu z porodu?
Chceš se vyrovnat s předchozí negativní porodní zkušeností?
Chtěla bys jít k porodu bez obav?
Přeješ si prožít porod ve vlastní síle, sebejistotě a sebedůvěře?

Ano? Tak to jsi tady správně...

3denní minikurz se totiž zaměřuje právě na strach, obavy a nejistotu, které nás mohou v těhotenství sužovat. A je jedno, jestli se jedná o strach z porodu, z bolesti, z poranění, z toho, jestli vůbec dokážu porodit, jestli bude miminko zdravé, nebo jestli to po porodu budu zvládat a jaká vlastně budu máma.

Veř mi, že všechny tyto strachy se aspoň trochu někdy dotkly každé těhotné ženy. I mě. Na své cestě jsem se setkala už s mnoha ženami, které mi vyprávěly o svém strachu - ať v těhotenství, či po porodu. Strach se na nás totiž může nalepit kdykoliv. A je jen na nás, jak se s ním vypořádáme. Strach nám totiž ukazuje, kde je potřeba ještě trochu popracovat, čemu je potřeba se ještě věnovat.

V průběhu své praxe a péče o ženy jsem se naučila mnoho technik, které jsem s mými ženami prošla, a které jsem sama vyzkoušela ve svých těhotenstvích. 

Tyto techniky používám při péči o moje těhotné ženy, představuji je ve svých online placených kurzech. A ty máš teď možnost do některých z nich nahlédnout a použít je hned ve svém životě. Věřím, že ti budou ku prospěchu v mnoha oblastech života.

Na co se můžeš těšit?

 • 1. den - 7 tipů pro tvůj vysněný porod
  První den kurzu bude více povídací, chtěla bych tě totiž seznámit s tím, co je potřeba udělat v těhotenství, aby porod klapal, jak má, a prožila jsi ho co nejvíce tak, jak si sama přeješ.
 • 2. den - zbav se svého strachu
  Druhý den se můžeš těšit na parádní praxi, která tě jemně provede tvými strachy a už si s nimi začneš pracovat.
 • 3. den - najdi svoji sílu a důvěřuj si
  Třetí den se nádherně uvolníš a hluboce napojíš na své tělo i miminko. Budeš posílená, sebevědomá a hooodně klidná.
 • Bonusový 4. den - čas na otázky a odpovědi
  Navíc mám pro tebe bonusové živé vysílání, ve kterém ti zodpovím všechny tvé otázky k těhotenství, porodu a šestinedělí. Můžeš se připojit online, nebo mrknout ze záznamu.
 • Překvápko
  A samozřejmě mám pro tebe dárek 🙂

Kdy se uvidíme?

Minikurz startuje v pondělí 28. června, každý den se ti zpřístupní jedno video a k dispozici ti bude facebooková skupina pro tvé otázky.

Strach nám ukazuje pouze to, kde máme ještě slabá místa. Ukazuje nám, na čem je potřeba pracovat. Chrání nás, ale nesmí být destruktivní. Proto je potřeba se s ním naučit pracovat a vzít si dary, které nám přináší.

Kdo tu pro Tebe bude?

Evka Šupčíková

Jsem maminka tří dětí - Marti, Marušky a Jasminky, s kterými žiji to, co předávám dál. Všechny děti jsou nebo byly kojené, nošené, s láskou opečovávané, Martínek se narodil v porodnici, holčičky doma.

Veškeré své vědění a zkušenosti předávám dál ženám prostřednictvím kurzů, ale také jako dula a laktační poradkyně při individuálních setkáních.

Bude mi obrovskou ctí Tě provázet na Tvé cestě těhotenstvím, porodem, šestinedělím i celým mateřstvím.

" 🙂 chtela bych potvrdit velkou pravdu co Evinka tady a vlastne vsude kde muze hlasa a posleze "aplikuje" . Funguje to...absolutne se se vsim ztotoznuji a je mi lito, ze jsem svuj prvni porod nemohla prozit za jeji pritomnosti nebo jen o ni vedet a spolupracovat jako ted. Vedet to info...dekuji Ti Andeli Eva Šupčíková 😘 verim, ze tvoje laska a vse co "vydavas", se ti minimalne stejnou merou vrati. Zaslouzis si to 💚😗 mam te rada 🌷"
Martina
"Ještě jednou děkuji moc za tu sobotu, oba s N. sme odjížděli fakt nadšeni z těch všech informací. N. říkal, ze je škoda, že jsi tak daleko. Mít tě za sousedku, tak mě prej k tobě pošle každý týden na konzultace 🙂"
Markéta
"Ahoj Evi, tak se nam dnes rano narodila J. Moc dekuju za vsechno, hlavne jak jsi vse naucila T., ten ze zacatku sice trosku omdlival, ale kdyz videl, ze potrebuju podporu byl skvelej a pamatoval si vsechno, co mel. 😊 Takze jeste jednou moc dekuju za celou pripravu. 😊🥰"
Barbora

Začínáme v pondělí 21. června!

Možná tě napadá některá z těchto otázek...

CO KDYŽ NEBUDU STÍHAT VIDEA?

Je určitě fajn mrknout každý den na video, aby ti neuteklo, a stíhala jsi projít i praxe. Na základě prvních tří dnů se totiž budeš moct ptát na další otázky na živém vysílání ve čtvrtek. Video se ti zpřístupní každé ráno, budeš ho mít k dispozici týden, a tak se k němu budeš moct vracet. Je určitě lepší ale kouknout každý den na jedno video, aby se ti to příliš nekupilo.

 

ZVLÁDNU TECHNICKOU STRÁNKU KURZU?

Jasan. Kurz bude probíhat ve fb skupině, ale také budeš mít videa v e-mailové schránce.

 

KOLIK ČASU MI KURZ ZABERE?

Na kurz si vyhraď půl hodinky denně - pondělní vysílání bude trošku delší, úterní a středeční budou do půl hodiny. Živé vysílání ve čtvrtek bude dlouhé podle toho, kolik otázek budete mít. Koukat můžeš i s dětmi, případně večer po práci. Neboj se přizpůsobit si kurz podle svých potřeb. Je tu pro tebe, ne ty pro něj.