Jsem tu pro ženy vědomé, které chtějí prožít těhotenství bez obav, strachů, v lásce a pohodě. Jsem tu pro ženy, které chtějí investovat svůj čas a energii do přípravy k porodu. Jsem tu pro ženy, které chtějí přivést na svět děťátko v lásce, pohodě a maximální přirozenosti. Jsem tu pro ženy, které chtějí pro sebe a své děťátko to nejlepší. 

Prožij láskyplné těhotenství

Pečuji o ženy během celého těhotenství, společně procházíme komplexní přípravou tak, aby jsi šla k porodu sebejistá, sebevědomá a na vše připravená. Beze strachu, bez obav. Fyzicky i psychicky v perfektní kondici. Opečovaná nejen na těle, ale i na duši. Ruku v ruce se svým parnerem.

Užívej si láskyplné šestinedělí

O své ženy pečuji i v šestinedělí - pomáhám s kojením, pečuji o novopečenou matku - masíruji bylinnými koulemi, olejem i rebozem. Starám se, aby vše v nové rodině bylo v pořádku a žena prožila šestinedělí v lásce a klidu. 

Prožij láskyplný porod

Bude mi obrovskou ctí tě doprovodit k porodu. Při porodu budu tobě i tvému partnerovi oporou jak po stránce fyzické, tak psychické. Pomohu ti zvládat porodní proces, uklidním tě, když to budeš potřebovat. Pomohu ti zvládat náročné chvíle, miluji totiž práci se šátkem rebozo a aromaterapii, které moc ráda u porodu používám.

Prožij oslavu matky, oslavu ženy

Rituály jsou veledůležitou součástí našich životů a přechodové ritály jako předporodní a poporodní jsou natolik významné, že je zahrnuji do své standardní péče o ženu. Před porodem uctívám ženu společně s jejími blízkými ženami, po porodu ji poskytuji rituál zavírání kostí, kde ji nejen uctím, jako matku, ale také uzavřu její tělo, které se tak může navrátit do svého fyziologického stavu.

Dárek pro tebe - vizualizace Miluji své těhotné tělo

S velkou láskou jsem pro tebe vytvořila vizualizaci "Miluji své těhotné tělo"

  • Chceš zklidnit svoji mysl?
  • Chceš si odpočinout a relaxovat?
  • Chceš se zamilovat do svého těla a rozproudit v sobě lásku?
  • Chceš se napojit na miminko?
  • Chceš začít se svým miminkem více komunikovat?
  • Chceš prožívat své těhotenství v klidu, pohodě a lásce?

Pak neváhej a stáhni si vizualizaci zdarma

Péči ženám poskytuji individuálně na míru. Proto mě, prosím, kontaktuj telefonicky, e-mailem či na Facebooku.

S láskou

Evka